Austria, medal za zasługi w hodowli królików, 1872-1922
Zakończenie: 21-05-2015 22:24:35
114891
Opis: | Austria, medal za zasługi w hodowli królików, 1872-1922, Wiedeń, Aw: Królik siedzący na trawie, FRANZÖSISCHER RAMMLER / WIDDER, Rw: W wieńcu FÜR BESONDERE VERDIENSTE / OESTERREICHISCHER KANINCHENZUCHT VEREIN / WIEN |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 40 mm, 28.62 g, sygnowany na obrzeżu JC oraz punca probiercza, lekko czyszczone tło |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 685