II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka z III zawodów zapaśniczych o Mistrzostwo Lwowa w wadze piórkowej z 1934
Zakończenie: 21-05-2015 22:22:05
115192
Opis: | II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka z III zawodów zapaśniczych o Mistrzostwo Lwowa w wadze piórkowej z 1934, Aw: Dwaj zapaśnicy w czasie zawodów, Rw: Grawerowany napis III Mistrz Lwowa w. piórkowa 1934 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz 39 mm, z zawieszką i wstążką z zapinką |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 220