Rosja, rubel, 1831 СПБ НГ
Zakończenie: 21-05-2015 22:14:10
Rosja, rubel, 1831 СПБ НГ
114909
Opis: | Rosja - Katarzyna II 1762-1796, rubel, 1831 СПБ НГ, Petersburg, w 21 ДОЛЯ cyfra 2 otwarta |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna |
Literatura: | Bitkin 111 (R), Adrianov 1831д |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 403