Polska, 10 złotych, 1939

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia
Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 21:19:35
87416
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 121

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł