Polska, kopiejka, bez daty
Zakończenie: 21-05-2015 21:10:25
Polska, kopiejka, bez daty
115166
Opis: | Polska - Władysław IV Waza 1633-1648 - jako car Rosji, kopiejka, bez daty, Moskwa |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Tyszkiewicz 3 mk |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 264