Polska, denar, 1606

Monety złote, antyczne, średniowiecze, Polska, PRÓBY NIKLOWE, odznaczenia
Polska, denar, 1606

Polska, denar, 1606

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 21-05-2015 21:09:35
115164
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, denar, 1606, Poznań
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rzadki, zielona patyna
Literatura: Kop. 7957 (R5), Tyszkiewicz 4 mk

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 441

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł