Niemcy, denar, X-XI w.
Zakończenie: 21-05-2015 21:01:15
Niemcy, denar, X-XI w.
86870
Opis: | Niemcy - Saksonia - Lüneburg - Bernard I 973-1011, denar, X-XI w., Aw: Krzyż, wokoło BERNHAR DVX, Rw: Krzyż, wokoło ... NOMINI ... |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 1.20 g, gięty |
Literatura: | Dbg 587, Kluge 237 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 212