Niderlandy, denar, X-XI w.
Zakończenie: 21-05-2015 20:54:35
Niderlandy, denar, X-XI w.
86875
Opis: | Niderlandy - Maastricht - Otto III 983-1002, denar, X-XI w., Maastricht, Aw: Popiersie (słabo zachowane), Rw: Napis poziomy w trzech liniach SC AMA RIA |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro 1.13 g, gięty |
Literatura: | Dbg 240/240A, Ilisch 40.3/40.4 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 230