II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Szkoły Podoficerów Zawodowych Kawalerii - Grudziądz

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 23-04-2015 21:47:30
87136
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Szkoły Podoficerów Zawodowych Kawalerii - Grudziądz, dwuczęściowa odznaka w kształcie stylizowanego Orła podtrzymującego proporczyk kawaleryjski wypełniony czerwoną i niebieską emalią
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal srebrzony 38 x 32 mm, odznaka uszkodzona (brak nakładki na proporczyku), mocowana na śrubę, brak nakrętki
Literatura: Sawicki/Wielechowski ss 413-414

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1508

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  190 zł
4)  30 zł