Polska, 5 złotych, 1936

Antyk, Polska, Austria, Niemcy, Rosja i Meksyk
Polska, 5 złotych, 1936

Polska, 5 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 12-03-2015 21:01:40
113403
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1936, Warszawa, Żaglowiec
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielonkawa patyna
Literatura: Parchimowicz 119

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 193

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  70 zł