Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 26-02-2015 22:15:25
112074
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 gulden, 1923, Utrecht, Koga
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Jaeger D.7, Parchimowicz 61a

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 180

1)  130 zł
2)  125 zł