Polska, 25 kopiejek = 50 złotych, 1842

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 26-02-2015 22:13:20
112966
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 25 kopiejek = 50 złotych, 1842, Warszawa
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rysa na rewersie, rzadka odmiana z św. Jerzym bez płaszcza
Literatura: Plage 381, Bitkin 1248 (R)

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 196

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  520 zł
4)  420 zł
5)  185 zł
6)  150 zł
7)  145 zł
8)  135 zł