Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/4 dolara, 1959 D
Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Cena wylicytowana: 70 zł
112726
| Opis: |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1/4 dolara, 1959 D, Denver, "Washington" |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro "900", patyna, pięknie zachowane, w pudełku firmy NGC z notą MS 65 |
KM 164 |
Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 267
1) 70 zł
2) 65 zł
3) 36 zł
| min |