Rosja, rubel, 1849

Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Rosja, rubel, 1849

Rosja, rubel, 1849

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 12-02-2015 22:26:40
112629
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1849, Petersburg, mały order i św. Jerzy w płaszczu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 219, Adrianov 1849б

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 309

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  420 zł
4)  390 zł
5)  390 zł
6)  360 zł
7)  290 zł
8)  270 zł