Peru, 1/2 dinero, 1916

Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Peru, 1/2 dinero, 1916

Peru, 1/2 dinero, 1916

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 12-02-2015 22:25:00
112728
Opis: Peru - Republika od 1821, 1/2 dinero, 1916, Lima
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro "900", ładna patyna, pięknie zachowane w pudełku firmy NGC z notą MS 67
Literatura: KM 206.2

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 493

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  75 zł
4)  32 zł