Peru, 1/2 dinero, 1916
Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Peru, 1/2 dinero, 1916
Cena wylicytowana: 95 zł
112728
| Opis: |
Peru - Republika od 1821, 1/2 dinero, 1916, Lima |
| Stan zachowania: |
I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
srebro "900", ładna patyna, pięknie zachowane w pudełku firmy NGC z notą MS 67 |
KM 206.2 |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 574
1) 95 zł
2) 90 zł
3) 75 zł
4) 32 zł
| min |