Polska, 2 złote, 1934
Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Polska, 2 złote, 1934
Cena wylicytowana: 140 zł
112708
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1934, Warszawa, Józef Piłsudski |
| Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: |
piękne, patyna |
Parchimowicz 111.a |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 250
1) 140 zł
2) 135 zł
3) 125 zł
4) 120 zł
| min |