Polska, 20 kopiejek = 40 groszy, 1850 MW

Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 12-02-2015 21:56:15
112031
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 20 kopiejek = 40 groszy, 1850 MW, Warszawa, podwójna wstęga
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 396, Bitkin 1263

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 482

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  520 zł
4)  470 zł
5)  450 zł
6)  420 zł
7)  290 zł
8)  260 zł
9)  240 zł