Polska, 25 kopiejek = 50 groszy, 1847 MW
Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Cena wylicytowana: 370 zł
112028
| Opis: |
Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 25 kopiejek = 50 groszy, 1847 MW, Warszawa |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Plage 386, Bitkin 1253 |
Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 379
1) 370 zł
2) 360 zł
3) 350 zł
4) 300 zł
5) 270 zł
6) 230 zł
7) 180 zł
| min |