Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1839

Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 12-02-2015 21:53:20
112622
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1839, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 363, Bitkin 1145

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 197

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  250 zł