Polska, rubel, 1844
Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Polska, rubel, 1844
Cena wylicytowana: 390 zł
112623
| Opis: |
Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1844, Warszawa |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Plage 433, Bitkin 423 |
Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 239
1) 390 zł
2) 380 zł
3) 300 zł
| min |