Polska, półzłotek, 1767 FS
Zakończenie: 12-02-2015 21:46:15
Polska, półzłotek, 1767 FS
112013
| Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, półzłotek, 1767 FS, Warszawa, data wąsko |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Plage 246 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 169