Polska, tymf (złotówka), 1663 AT
Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Cena wylicytowana: 65 zł
111984
| Opis: |
Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, tymf (złotówka), 1663 AT, Bydgoszcz |
| Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 445
1) 65 zł
2) 65 zł
| min |