Polska, trojak, 1598
Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Polska, trojak, 1598
Cena wylicytowana: 130 zł
112612
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1598, Wschowa |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
Iger W.98.5.c |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 218
1) 130 zł
2) 130 zł
3) 120 zł
4) 100 zł
5) 75 zł
6) 60 zł
| min |