Polska, ort, 1621
Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Polska, ort, 1621
Cena wylicytowana: 140 zł
112655
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, ort, 1621, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M |
| Stan zachowania: |
III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
miejscowo ciemna patyna |
Shatalin K21-121 |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 175 zł
Ilość odsłon: 204
1) 140 zł
2) 135 zł
| min |