Polska, trojak, 1583
Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Polska, trojak, 1583
Cena wylicytowana: 150 zł
111963
| Opis: |
Polska - Stefan Batory 1576-1586, trojak, 1583, Ryga |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
rysy, patyna |
Iger R.83.1.a (R1), Gerbaszewski 14b |
Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 215
1) 150 zł
| min |