Polska, półgrosz litewski, 1556
Zakończenie: 12-02-2015 21:00:25
111955
| Opis: | Polska - Zygmunt II August 1545-1572, półgrosz litewski, 1556, Wilno, Aw: SIGIS AVG REX PO MΛG DVX LI, Rw: LITVA |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | źle wycięty krążek, kolorowa patyna |
| Literatura: | Cesnulis-Ivanauskas - |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 632