Polska, półgrosz litewski, 1548
Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Cena wylicytowana: 80 zł
111953
| Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572, półgrosz litewski, 1548, Wilno, końcówki LI/LITVA |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Cesnulis-Ivanauskas 4SA38-12 |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1454
1) 80 zł
2) 75 zł
3) 50 zł
4) 30 zł
| min |