Polska, czworak, 1569
Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Polska, czworak, 1569
Cena wylicytowana: 560 zł
111948
| Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572, czworak, 1569, Wilno |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
kolorowa patyna |
Ivanauskas 10SA41-4 |
Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 801
1) 560 zł
2) 540 zł
3) 500 zł
4) 340 zł
5) 330 zł
6) 300 zł
7) 280 zł
| min |