Niemcy, denar, X w.
Starożytność, Średniowiecze, Stara Polska, próby niklowe, monety zagraniczne
Niemcy, denar, X w.
Cena wylicytowana: 70 zł
112525
| Opis: |
Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - Otto I 936-973, denar, X w., Aw: Krzyż z kulkami w kątach, ODDO..., Rw: Napis S COLONIA A |
| Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: |
srebro 1.26 g, lekko gięty |
Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 683
1) 70 zł
2) 65 zł
| min |