Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, II w. pne
Zakończenie: 12-02-2015 20:31:15
112751
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Tassos, tetradrachma, II w. pne, Aw: Głowa Dionizosa w prawo, Rw: Nagi Herakles wsparty o maczugę stojący na wprost, napisy ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΣΩΤΗΡΟΣ ΘΑΣΙΩΝ |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro 16.45 g |
| Literatura: | SNG Cop.1046 |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 955