Polska, odznaka pamiątkowa 30 Pułku Artylerii Polowej Brześć

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 29-01-2015 22:14:10
86068
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, odznaka pamiątkowa 30 Pułku Artylerii Polowej Brześć, dwuczęściowa wersja oficerska, na stronie odwrotnej numer 23
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: srebro, bardzo duże uszkodzenia min brak miniatury Dywizji Syberyjskiej, ubytki metalu i emalii
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 271

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 756

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  100 zł