Polska, Krzyż Walecznych 1920

Polska, Krzyż Walecznych 1920

Polska, Krzyż Walecznych 1920

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 29-01-2015 22:13:45
86069
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Krzyż Walecznych 1920, odmiana bez numeru na stronie odwrotnej
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 42 x 42 mm, uszkodzony (wygięty), brak wstążki

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 819

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  160 zł
4)  34 zł
5)  30 zł