Polska, 5 złotych, 1928 - ze znakiem mennicy

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 29-01-2015 21:37:55
111902
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1928 - ze znakiem mennicy, Warszawa, Nike
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Parchimowicz 114a

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 1254

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  640 zł
4)  490 zł
5)  450 zł
6)  370 zł
7)  360 zł