Polska, 1/12 talara (dwugrosz), 1703 EPH
Cena wylicytowana: 135 zł
111894
Opis: |
Polska - August II Mocny 1697-1733, 1/12 talara (dwugrosz), 1703 EPH, Lipsk, "szczupak" pod wieńcem skierowany w lewo |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Kahnt 177.a |
Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 380
1) 135 zł
2) 130 zł
3) 95 zł
4) 90 zł
5) 65 zł
min |