Polska, szeląg, 1582

Polska, szeląg, 1582

Polska, szeląg, 1582

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 29-01-2015 21:02:55
111914
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586, szeląg, 1582, Wilno
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bity z walca, rzadki
Literatura: Ivanauskas 2SB23-5

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 499

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  140 zł
4)  100 zł
5)  65 zł