Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 29-01-2015 21:02:05
111837
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586, trojak, 1586, Ryga, duża głowa króla
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: krążek z końca blachy, miejscowa, kolorowa patyna
Literatura: Iger R.86.1.a/b (R), Gerbaszewski 16

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 179

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  170 zł
4)  150 zł
5)  140 zł