Polska, trojak, 1582

Polska, trojak, 1582

Polska, trojak, 1582

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 29-01-2015 20:59:10
111828
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586, trojak, 1582, Olkusz, duża głowa króla
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: niedobity, ciemna patyna
Literatura: Iger O.82.5.f (R1)

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 256

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  130 zł
4)  125 zł