Polska, Franciszek Karpiński- medal autorstwa M. Kurnatowskiego wybity z okazji odsłonięcia pomnika poety w Kołomyi w 1880 r.

Rozpoczęcie: 19-01-2015 18:00
Zakończenie: 29-01-2015 22:12:05

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 29-01-2015 22:12:05
108030
Opis: Polska - XIX wiek, Franciszek Karpiński- medal autorstwa M. Kurnatowskiego wybity z okazji odsłonięcia pomnika poety w Kołomyi w 1880 r., Aw: Popiersie w lewo, FRANCISZEK KARPIŃSKI, u dołu sygn. M. KURNATOWSKI, Rw: Napis poziomy w wieńcu * 4/10 1741 w HOŁOSZKOWIE + 16/9 1826 w CHOROSZCZYŹNIE, wokoło PAMIĄTKA ODSŁONIĘCIA POMNIKA W KOŁOMYI D. 5 WRZEŚ. 1880 R
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk 36 mm, 13.60 g
Literatura: H-Cz. 8084

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1059