Niemcy, grosz, 1662

Niemcy, grosz, 1662

Niemcy, grosz, 1662

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 15-01-2015 22:28:30
111656
Opis: Niemcy - Saksonia-Weimar, nowa linia - Wilhelm 1640-1662, grosz, 1662, Aw: Siedmiostrofowy napis, Rw: Dwie ręce trzymające bukiet strzał, nad strzałami korona
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: pięknie zachowany, patyna
Literatura: Koppe 372, Merseburger 3890

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 230

1)  450 zł