Polska, 10

Polska, 10

Polska, 10

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 15-01-2015 22:22:00
111138
Opis: Polska - Warszawa - H. Szperling, handel ryb, 10, Aw: napisy biegnące łukiem górą i dołem: HNADEL RYB / H.SZPERLING, rozdzielone dwiema sześcioramiennymi gwiazdami, pośrodku wizerunek ryby, w otoku liniowa obwódka, Rw: nominał, poniżej wybite puncą ''34''
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 29 mm
Literatura: Sikorski T.III nr. 2

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 332

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  260 zł
4)  230 zł
5)  135 zł
6)  105 zł
7)  55 zł
8)  30 zł