Polska, żeton 1 obiad, 1869

Polska, żeton 1 obiad, 1869

Polska, żeton 1 obiad, 1869

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 15-01-2015 22:21:00
111131
Opis: Polska - Warszawa - Kuchnie Tanie, żeton 1 obiad, 1869, Aw: na środku cyfra 1, na około napis w podwójnej obwódce JEDEN OBIAD na dole sześciopłatkowa rozeta, nieczytelna punca, Rw: na środku napis WARSZAWA powyżej rozeta, poniżej ozdobnik, napis w podwójnym otoku KUCHNIE TANIE 1869
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ośmioboczny, mosiądz 24,5 x 24 mm

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 490

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  145 zł
4)  125 zł
5)  115 zł
6)  105 zł