Polska, 1 i 100

Polska, 1 i 100

Polska, 1 i 100

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 15-01-2015 22:17:30
111113
Opis: Polska - W. Sokolniki - dominium, 1 i 100, Aw: DOM. / W.SOKOLNIKI, na środku sześcioramienna gwiazda, obwódka z perełek, Rw: nominał, obwódka z perełek 1 - 20 mm (IV) 10 - 23,8 mm (III)
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: cynk, razem 2 sztuki, (''10'' - przedziurwione)
Literatura: Sikorski T.V. nr. 1 i 3

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 184

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  85 zł
4)  65 zł
5)  60 zł