Polska, talar, 1794

Polska, talar, 1794

Polska, talar, 1794

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 15-01-2015 21:16:30
111619
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, talar, 1794, Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: drobne mennicze wady krążka, patyna
Literatura: Plage 373, Dav. 1623, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 324

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  860 zł
4)  760 zł