Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Polska, trojak, 1601

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 15-01-2015 21:01:00
111671
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632, trojak, 1601, Wschowa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.01.5. - nowa odmiana napisowa

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 416

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  320 zł
4)  250 zł
5)  220 zł
6)  195 zł
7)  185 zł
8)  165 zł