Cesarstwo Rzymskie, denar, 17 pne

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 15-01-2015 20:44:30
110662
Opis: Cesarstwo Rzymskie - August 27 pne-14 ne, denar, 17 pne, Rzym, Aw: Głowa Augusta w prawo, AVGVSTVS DIVI F, Rw: Głowa młodego Gajusza Juliusza Cezara w wieńcu laurowym w prawo, nad nim kometa!, M SANQVINIVS III VIR
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 3.73 g, skorodowany, patyna
Literatura: RIC 338, C. 1

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 390

1)  820 zł
2)  800 zł