Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Polska, 1 gulden, 1923

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 04-12-2014 21:51:00
110248
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 1 gulden, 1923, Utrecht, Koga
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna
Literatura: Jaeger D.7, Parchimowicz 61a

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 369

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  120 zł