Polska, 10 złotych, 1932 - ze znakiem mennicy
Polskie próby niklowe, Polska Międzywojenna, monety rosyjskie
Cena wylicytowana: 65 zł
85527
| Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1932 - ze znakiem mennicy, Warszawa, głowa kobiety |
| Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Parchimowicz 120a |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 3406
1) 65 zł
2) 60 zł
3) 50 zł
| min |