Węgry, denar, ok. 1038-1046
Zakończenie: 20-11-2014 20:34:30
Węgry, denar, ok. 1038-1046
85587
| Opis: | Węgry - Piotr Orseolo 1038-1041, denar, ok. 1038-1046, Aw: Krzyż klinami w kątach, RETRVS REX, Rw: Krzyż klinami w kątach, ANNONIAI |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 0.61 g, patyna |
| Literatura: | Huszar 6 (R1) |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 370