Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
Zakończenie: 20-11-2014 20:32:00
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
85591
| Opis: | Niemcy - Saksonia - Biskupi Sascy, denar krzyżowy, XI w., Aw: Krzyż prosty i kółka w kątach, Rw: Krzyż kawalerski |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro 0.90 g |
| Literatura: | Dbg 1347, Gum.CNP typ VI, Str. 23 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 1213