Niemcy, talar, 1608
Zakończenie: 06-11-2014 22:19:00
Niemcy, talar, 1608
109701
Opis: | Niemcy - Saksonia-Altenburg - Jan Filip, Fryderyk, Jan Wilhelm i Fryderyk Wilhelm II 1603-1625, talar, 1608, Saalfeld, Aw: Popiersia Jana Filipa i Fryderyka zwrócone ku sobie, Rw: Popiersia Jana Wilhelma i Fryderyka Wilhelma II zwrócone ku sobie |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 29.03 g, patyna |
Literatura: | Dav. 7361, Merseb. 4157, Schnee 266 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 444